بانوی متولد آبان

من ، گوگوجی( خان داداشم) و دخترش نخودچی هر سه تاییمون متولد ابان هستیم هر چند از تولدم 19 آبان گذشته اما برام جالب شد ببینم در موردآبان ماه و متولدین آبان چه اطلاعاتی می تونم بگیرم :

آبان در تقویم رسمی ایران از روز ۲۱۷م سال تا روز ۲۴۶م سال و در تقویم زرتشتی از روز ۲۱۱م تا ۲۴۰م سال است. ماه آبان میان مهر و آذر قرار دارد. ماه آبان برابر با برج عقرب و تشرین اول است آن را آبان‌ماه و اَبان نیز گفته‌اند.

آبان در اسطوره‌های زرتشتی نام فرشتهٔ آب  و گردانندهٔ کارها در ماه آبان و روز آبان بود. در میان زرتشتیان روزهای ماه نیز نام ویژه داشتند و هنگامی که روز آبان از ماه آبان بود جشنی برپا می‌کنند به نام آبانگان.

بانوی متولد آبان

زن متولد آبان طناز و زیبا ، خانه دار و گرم ، حسود و انتقامجو ، رازدار ،‌ موقع شناس و در بعضی اوقات جاه طلب  است.

 

اگر یک دختر متولد آبان عاشق شما شد ، بدانید که مردی برتر هستید.

زن متولد آبان دارای یک زیبایی عمیق و اسرار آمیز است.  او جذاب، مغرور و اعتماد به نفس است، امایک نکته اساسی وجود دارد که می گوید: چرا مرد به دنیا نیامده ام.علاقه نهایی به اینکه کاش مرد به دنیا آمده بود چنان است که هرگز خود را صد در صد زن نمی داند.

او به آن عده از هم جنسان خود که حالت معشوقه، زن کدبانو، مادر فداکار و امثالهم را دارند، دیده حقارت می نگرد، زیرا معتقد است که زن از لحاظ قدرت روحی چیزی کمتر مرد نیست.

اگر در نظر دارید توجه یک چنین دختر متولد آبان را به خود جلب کنید، به این نکته توجه داشته باشید که او کسی نیست که برای مدتی طولانی به دانه هایی که برایش در دام می ریزد، توجه کند. بیشتر دختران متولد این ماه مرد صفت هستند، از آن گذشته باید به شما بگویم که چشمان جذاب و پرحالت او شاید خیلی بهتر از خودتان افکار شما را بخواند، در نتیجه تقریبا این احتمال بهیچوجه وجود ندارد که بتوانید یک نقشه پنهانی در مورد او به موقع اجرا بگذارید. یکی از آن جملات رومانتیک و عاشقانه ای را که برای هر دختری خیال انگیز است، زیر گوش او زمزمه کنید و ببینید که چطور نگاه نافذ و سرد خود را به شما می اندازد و چطور به شما می فهماند که فکرتان را خوانده است. به قول یکی از روانشناسان معروف، زن متولد آبان یک دستگاه کامل فکر خوانی است، به این ترتیب فقط مطالبی را عنوان کنید که صادقانه به آنها اعتقاد دارید، در غیر این صورت او حرکات و گفتار شما را نوعی توهین به خود تلقی خواهد کرد. به شما توصیه می شود که هر کار می کنید بکنید اما به او توهین نکنید.

زن متولد آبان با ترس بیگانه است و در عرصه مشکلات خود را به آب و آتش می زند و در دل طوفان به سوی هدف می شتابد و با جرأت فراوان با مخاطرات مواجه می شود و سرانجام او را می بینیم که به گونه ای شگفت انگیز بر تمام موانع پیروز شده و موقعیت برتر خود را حفظ می کند.

زنی که در هشتمین ماه سال متولد شده است، بسیار قابل اعتماد است، اما همیشه این احتمال وجود دارد که پای برتری و غرور او در میان باشد که در این صورت وضع کلی تغییر پیدا می کند.

زن متولد این ماه اینقدر عاقل هست که به چرندیات نوشته شده در این طالع بینی ها به دیدیه جوک نگاه کند  و دلش را بگیرد کلی بخندد خداییش کلی خندیدم گاهی اوقات خوندن این اراجیف هم لازمه

آخیش چه حالی داد  به شما هم توصیه می کنم یه نگاهی به طالع بینی ماه تولدتون بندازید حتما خیلی جالب خواهد بود.

/ 14 نظر / 78 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همطاف يلنيز

سلام حضورتان همه جا هست و دوست می داریم محبتید کـــــــه پیوسته در دل مایید به قول یکی از روانشناسان معروف، زن متولد آبان یک دستگاه کامل فکر خوانی است،

نینا

تولدت مبارک [دست][گل] من کیک می خواک [خوشمزه] متولدین مهر چی؟؟؟[پلک] اونا رو هم بگو [پلک] 1 ماه از من کوچکتری [نیشخند]

رضا

سلام بانوی آبان زیبا و خواندنی سعی خواهم کرد بهتون سر بزنم همیشه ما چاکریم[گل]

همطاف يلنيز

سلام خانومي آبان تموم شد ها[چشمک] الان عيده عید قربان , پر شکوهترین و زیباترین جلوه تعبد در برابر خالق یکتا بر شما و خانواده گوگولي مبارک [هورا] زندگی‌تان به زیبایی گلستان ابراهیم و پاکی چشمه زمزم . . .

خادم خلق الله

صادقانه ترین احساس را در صادق ترین روز خدا به صدیق ترین اشنای بی مدعا تقدیم می کنم دلتون خوشو عید بزرگ قربانمبارک و حاجتتون روا[گل] تولدتون هم مبارک

خادم خلق الله

سلام بوی خوش بهشت از کنار آن آبگیر، یعنی غدیر عرشیان و بهشتیان، جان ها را می نوازد این چه بوی خوشی است که حتی پس از عبور صدها سال هنوز فضای جان مشتاقان را می نوازد. عید غدیر بر شما مبارک[گل][گل]

behnam

چه حرفها [نیشخند]

سارا و سمیرا

سلاااااااااااااااااااااااااااااااام وبلاگ ما یک ساله شد منتظر حضور گرمت در این محفل دوستانه هستیم موفق باشی

پسر خوب

میشه این بانوی آبانی رو از مقعد مورد نوازش قارا بدم آیا؟