کرم کارامل

قهقههبازم مثل همیشه یه ایده نو به سرم زد شیطاناین بار می خواستم خودم کرم کارامل درست کنم خوشمزهتوی تمام کتابهای شیرینی پزی و سایت ها به دنبال یه دستور خوب گشتم اما  به نظرم یه چیزی کم داشت متفکر بلاخره دست به کار شدم باور نمی کردم یه فسقل کرم کارامل تقریبا 12 عدد تخم مرغ مصرف می کنه تعجب عجیبه نه . . . !!!!!!

با یه عالمه شکر و یکم شیر آخه با عقل جور در نمی یاد سوال ولی دل سپردم به دریا و شروع کردم  ، برای بار اول  تصمیم گرفتم همه مواد را نصف بردارم تا اگه یه وقت خوب در نیومد دلم نسوزه که چرا 12 تخم مرغ نثارش کردم .

با کلی بد بختی سرهمش کردم به نظرم قیافه اش یکمی عجیب بود اما تا پخته نشه که نمی شه قضاوت کرد وقتی کار تموم شد ظاهرش چنگی به دل نمی زد  با وجود اینکه کلی وانیل توش ریختم اما هنوز بوی گند تخم مرغ می داد سبز تصمیم گرفتم تا کسی نیامده یه جوری سر به نیستش کنم اما مامانم می دونست که کرم کارامل درست کردم برای همین کلی اصرار کرد تا اون را به عنوان دسر بعد از غذا برای داییم و پسرش که مهمونمون بودن بیارم تعجب هر چی تلاش کردم منصرفش کنم نشد بد تر از همه کلی از من پیش داییم اینا تعریف کرده بود خجالت همه بی صبرانه منتظر کرم کارامل بودن استرس

کرم کارامل وارد می شود وقت تمام   خدا رو شکر داییم سرماخورده بود متوجه بوی گند و مزه افتضاحش نمی شد بابا و مامانم هم ابرو داری کردن تفلکیا جلوی مهمون دم نزدن اما با چه حالی به زور قورتش می دادن  و زیر زیرکی به من نگاه می کردن  نیشخندخجالت

فقط می مونه این پسرای نا سپاس  که بهترین ها را هم  جلوشون بذاری بازم قور می زنن ؛ پسر داییم هر چی مامانم بهش تعارف کرد زیر بار نرفت که نرفت  شروع کرد به قور قور کردن تفلک حق داشت اما من هم باید از حیثیت خودم دفاع می کردم واسه همین یه چش قووووررررررررررررررررره بهش رفتم منتظرعصبانیو گفتم : مسی ( داداش سوزی )خودت رو واسه من لوس نکن می خوری یا نه ؟

بنده خدا یه نگاه به چشام انداخت و گفت : هان تعجب می خورم می خورم استرس

گفتم : پس بگیر منتظرابرو  . . . . . . . هان نگفتی مزه اش چطوره ؟منتظر 

تفلک مسی : سبز در حالیکه  تو گلوش گیر کرده بود  با دست اشاره کرد Animated Emoticons Animated Emoticons 

بعد از گذشت چند وقت هنوزم از اینکه اینقده بدجنس شدم احساس عذاب وجدان می کنم شیطان  قهقهه

تفلک مامانم برای اینکه هوس کرم کرامل را از سرم بندازه بعد اون حادثه برام پودر ژله و کرم کارامل خریده نیشخند  اما مگه من با این سادگی نا امید می شم ، بلاخره فرمولش را کشف می کنم .

راستی شما کرم کارامل میل ندارین؟  نیشخند           Picasion.Com

پ.ن : اگه سه تا حیوون مورد علاقه ات را همان طوری که در پست پایین توضیح دادم بنویسی بهت کرم کارامل جایزه می دم ها نیشخند

/ 0 نظر / 19 بازدید